22 Bishopsgate

22 Bishopsgate

22 Bishopsgate je významná budova nacházející se v londýnském City, finančním srdci Velké Británie. Tento mrakodrap, který je známý také jako Twentytwo, je jedním z nejvyšších budov ve Velké Británii, s výškou přesahující 278 metrů (912 stop). Své jméno získal podle své adresy, 22 Bishopsgate, která se nachází v prestižní čtvrti City of London.

Jako moderní obchodní a kancelářský komplex nabízí 22 Bishopsgate široké spektrum služeb a vybavení pro nájemce. Kromě kanceláří zde najdeme také společenské prostory, obchody, restaurace, fitness centrum a wellness zařízení, což vytváří živou a aktivní komunitu v samém srdci Londýna. Budova je navržena tak, aby splňovala nejvyšší standardy udržitelnosti a efektivity, a je vybavena moderními technologiemi a inovativními řešeními pro snadný a pohodlný život a práci.

Díky své výjimečné architektuře a významné poloze se 22 Bishopsgate stalo ikonou moderního londýnského panorámatu a důležitým symbolem obchodního a finančního sektoru ve Velké Británii. S vynikajícími dopravními spojeními a přístupem k nejlepším službám a vybavení, je Twentytwo atraktivní destinací pro firmy, které hledají výjimečné kancelářské prostory v centru jednoho z nejprestižnějších obchodních a finančních center na světě.

Parametry 22 Bishopsgate

 1. Výška a Rozměry:
  • 22 Bishopsgate je jedním z nejvyšších mrakodrapů v Londýně, s výškou přesahující 278 metrů (912 stop).
  • Budova má moderní a elegantní design, který ji činí významným prvkem londýnského panoramatu.
 2. Kancelářské Prostory:
  • Jako obchodní a kancelářský komplex nabízí 22 Bishopsgate širokou škálu kancelářských prostor pro nájemce.
  • Kancelářské prostory jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší standardy moderního pracovního prostředí a efektivity.
 3. Společenské a Obchodní Prostory:
  • Kromě kancelářských prostor budova také zahrnuje společenské prostory, obchody, restaurace, fitness centrum a wellness zařízení.
  • Tyto společenské a obchodní prostory vytvářejí živou a aktivní komunitu v samém srdci londýnského finančního distriktu.

22 Bishopsgate je významnou budovou ve finanční čtvrti Londýna a nabízí širokou škálu moderních kancelářských a společenských prostor pro nájemce.

Poloha 22 Bishopsgate

22 Bishopsgate se nachází v samotném srdci londýnské finanční čtvrti City of London. Jeho strategická poloha na křižovatce Bishopsgate a St Mary Axe jej činí jednou z nejprestižnějších adres v městě. Budova je obklopena dalšími významnými obchodními a finančními institucemi, což jí poskytuje ideální prostředí pro firmy hledající významné kancelářské prostory v samém srdci londýnského byznysu.

Díky své centrální poloze je 22 Bishopsgate v blízkosti mnoha turistických atrakcí, obchodních center, restaurací a kulturních zařízení, které nabízí Londýn. Nedaleko se nachází například ikonická budova Gherkin, Tower Bridge nebo Tower of London. Díky výborné dostupnosti veřejné dopravy je Twentytwo snadno dostupný z celého města a zajišťuje pohodlné spojení s dalšími částmi Londýna a okolím.

 

200207 22 bishopsgate 01 rx 100