Kódy motorů Mercedes-Benz Vaneo

Kódy motorů Mercedes-Benz Vaneo

Mercedes-Benz Vaneo byl vyráběn v letech 2001 až 2005, a mohl být vybaven několika různými motory. Zde jsou některé z možných motorů pro modely Mercedes-Benz Vaneo:

  1. 1.6 L I4 (Benzín)
    • Kód motoru: M166 E16
  2. 1.9 L I4 (Benzín)
    • Kód motoru: M166 E19
  3. 1.7 L I4 (Diesel)
    • Kód motoru: OM668 DE17 LA

Vzhledem k tomu, že mohou existovat různé verze a varianty, je vždy nejlepší ověřit přesné informace v dokumentaci vozidla nebo konzultovat s autorizovaným servisem Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz Vaneo

Mercedes-Benz Vaneo: Multifunkční MPV s Elegancí a Výkonem

Mercedes-Benz Vaneo, vyráběný v letech 2001 až 2005, představuje zajímavý příběh o kombinaci luxusu, praktičnosti a výkonu ve světě kompaktních MPV (Multi-Purpose Vehicles). Tento model, známý svou unikátní koncepcí a variabilním interiérem, oslovil zákazníky hledající stylové a prostorné rodinné vozidlo.

Design a Styling

Mercedes-Benz Vaneo je vynikající příklad toho, jak se automobilový výrobce může vymanit z konvenčních norem designu. Přestože může být jeho vzhled považován za odvážný, kombinuje dynamické linie s typickým designem značky Mercedes-Benz. Vaneo je postaven na kompaktní platformě a vyniká svým vysokým střešním profilem, což poskytuje vynikající vnitřní prostor.

Interiér a Variabilita

Jedním z nejzajímavějších prvků Mercedes-Benz Vaneo je jeho variabilní interiér. Automobil nabízí široké možnosti uspořádání sedadel a zavazadlového prostoru, což ho činí ideálním pro rodiny s proměnlivými potřebami. Vaneo může snadno přizpůsobit svůj interiér k přepravě cestujících, nákupů nebo objemnějšího nákladu.

Motory a Výkon

Vaneo byl dostupný s několika motory, zahrnujícími benzinové i dieselové varianty. Benzínové motory byly nabízeny ve velikostech od 1.6L po 1.9L, zatímco dieselový motor byl o objemu 1.7L. Tato škála motorů poskytovala zákazníkům možnost vybrat si podle svých preferencí, zda preferují ekonomičtější diesel nebo výkonnější benzinový motor.

Bezpečnost a Technologie

Mercedes-Benz Vaneo byl vybaven moderními bezpečnostními prvky a technologiemi své doby. To zahrnovalo ABS, airbagy, klimatizaci a další prvky, které poskytovaly bezpečnou a pohodlnou jízdu pro posádku.

Závěr

Mercedes-Benz Vaneo, i když možná nebyl v automobilovém průmyslu dlouho, zanechal významný dojem na trhu kompaktních MPV. Jeho odvážný design, variabilní interiér a kvalitní zpracování ukazují, že Mercedes-Benz je schopen přinést do každé kategorie vozidel svou jedinečnou estetiku a inovace. Vaneo se tak stal ikonou pro ty, kteří hledají kombinaci stylu, praktičnosti a výkonu v jednom vozidle.

 

Mercedes Vaneo front 20090921