Kódy motorů SEAT Altea

Kódy motorů SEAT Altea

Pro SEAT Altea byly k dispozici různé motory, ačkoli kódová označení se mohou lišit v závislosti na trhu a modelovém roce. Zde jsou některé možné kódové označení motorů pro SEAT Altea:

  1. 1.2 TSI (105) – Čtyřválcový, přeplňovaný turbem, zážehový motor s objemem 1.2 litru a výkonem 105 koní.
  2. 1.4 TSI (125) – Čtyřválcový, přeplňovaný turbem, zážehový motor s objemem 1.4 litru a výkonem 125 koní.
  3. 1.6 MPI (102) – Čtyřválcový, atmosférický zážehový motor s objemem 1.6 litru a výkonem 102 koní.
  4. 1.6 TDI CR (105) – Čtyřválcový, přeplňovaný turbodmychadlem, vznětový motor s objemem 1.6 litru a výkonem 105 koní.
  5. 1.9 TDI (90, 105) – Čtyřválcový, přeplňovaný turbodmychadlem, vznětový motor s objemem 1.9 litru, dostupný ve variantách s výkony 90 a 105 koní.

Tato kódová označení motorů poskytují informace o typu motoru, objemu a výkonu.

SEAT Altea

SEAT Altea je kompaktní MPV, které se vyznačuje moderním designem a praktickým využitím prostoru. Jeho stylový vzhled kombinuje dynamické linie s praktickými funkcemi, což z něj činí atraktivní volbu pro rodinné výlety i každodenní použití. Díky svému kompaktnímu rozměru je Altea snadno ovladatelná ve městě, zatímco prostorný interiér poskytuje dostatek místa pro posádku a zavazadla.

Interiér Altey je navržen s důrazem na pohodlí a praktičnost. Kvalitní materiály a precizní zpracování dotvářejí prostorný interiér, který je vybaven prvotřídními technologickými prvky. Sedadla jsou pohodlná a ergonomická, což zaručuje pohodlnou jízdu i na delších trasách. Variabilní uspořádání interiéru umožňuje snadnou adaptaci vozidla na různé potřeby a preference cestujících, ať už jde o přepravu zavazadel nebo přepravu cestujících.

SEAT Altea nabízí širokou škálu motorizací, které splňují různé potřeby a preference zákazníků. Od úsporných a výkonných zážehových motorů po hospodárné a výkonné diesely, každý si může vybrat podle svých potřeb. S vynikajícím manévrovacím schopnostem, prostorným interiérem a moderními technologickými prvky si SEAT Altea udržuje svou pozici jako atraktivní volba v segmentu kompaktních MPV.

Seat Altea TSI Facelift