Kódy motorů Škoda Yeti

Kódy motorů Škoda Yeti

Pro Škodu Yeti byly k dispozici různé motory, jejichž kódová označení se mohou lišit v závislosti na trhu a modelovém roce. Zde jsou některé možné kódové označení motorů pro Škodu Yeti:

  1. 1.2 TSI (105, 110) – Čtyřválcový, přeplňovaný turbem, zážehový motor s objemem 1.2 litru. Tento motor byl dostupný ve variantách s výkonem 105 nebo 110 koní.
  2. 1.4 TSI (122, 150) – Čtyřválcový, přeplňovaný turbem, zážehový motor s objemem 1.4 litru. Tento motor byl dostupný ve variantách s výkonem 122 nebo 150 koní.
  3. 1.8 TSI (160) – Čtyřválcový, přeplňovaný turbem, zážehový motor s objemem 1.8 litru a výkonem 160 koní.
  4. 2.0 TSI (211) – Čtyřválcový, přeplňovaný turbem, zážehový motor s objemem 2.0 litru a výkonem 211 koní.
  5. 1.6 TDI CR (105, 110) – Čtyřválcový, přeplňovaný turbodmychadlem, vznětový motor s objemem 1.6 litru. Tento motor byl dostupný ve variantách s výkonem 105 nebo 110 koní.
  6. 2.0 TDI CR (110, 140, 170) – Čtyřválcový, přeplňovaný turbodmychadlem, vznětový motor s objemem 2.0 litru. Tento motor byl dostupný ve variantách s výkonem 110, 140 nebo 170 koní.

Tato kódová označení motorů poskytují informace o typu motoru, objemu a v některých případech také o výkonu.

Škoda Yeti

Škoda Yeti představuje unikátní kombinaci kompaktního SUV a prostorného rodinného vozu, který oslovuje zákazníky hledající spolehlivý a všestranný automobil pro každodenní použití. Jeho charakteristický design kombinuje robustní vzhled s elegantními liniemi, což mu dodává atraktivní vzhled jak ve městě, tak i v terénu. Yeti se vyznačuje kompaktními rozměry, což z něj dělá snadno ovladatelný v městském provozu, zatímco prostorný interiér poskytuje dostatek místa pro posádku i zavazadla.

Interiér Škody Yeti je navržen s důrazem na pohodlí a variabilitu, což činí tento vůz ideálním pro rodinné výlety i každodenní použití. Kvalitní materiály a precizní zpracování dotvářejí příjemný prostor, který nabízí širokou škálu možností pro uspořádání sedadel a zavazadlového prostoru. Díky nastavitelným sedadlům a variabilnímu uspořádání interiéru mohou pasažéři snadno přizpůsobit vůz svým potřebám a preferencím.

Škoda Yeti nabízí širokou škálu motorizací, včetně benzínových a naftových variant, které splňují nejnovější emisní standardy a poskytují dostatečný výkon pro dynamickou jízdu. S pohodlným odpružením a vynikající trakcí je Yeti schopen zvládnout různé typy terénu a povětrnostní podmínky s jistotou a spolehlivostí, což z něj činí skvělý společník pro každou cestu.

 

Skoda Yetis