Princess Tower

Princess Tower

Princess Tower je významným mrakodrapem nacházejícím se v Dubaji, Spojené arabské emiráty. S výškou přesahující 400 metrů a s celkovým počtem 101 pater je Princess Tower jedním z nejvyšších obytných budov na světě. Dokončena byla v roce 2012 a od té doby se stala ikonickým symbolem dubajského panoramatu. Její moderní design, který kombinuje skleněnou fasádu s elegantními liniemi, přitahuje pozornost nejen svou výškou, ale také estetickou krásou.

Jedním z klíčových prvků Princess Tower je její rozsáhlá nabídka vysoce kvalitních obytných jednotek. V budově se nachází více než 700 luxusních bytů různých velikostí, od jednopokojových po prostorné penthouse apartmány. Tyto byty nabízejí obyvatelům nejen moderní a pohodlné bydlení, ale také úchvatné výhledy na Perský záliv a okolní město, čímž poskytují jedinečný zážitek z života v nebi.

Princess Tower není pouze rezidenčním komplexem, ale také nabízí širokou škálu vysoce kvalitních zařízení a služeb pro své obyvatele. Patří sem například bazén, fitness centrum, sauna, herna pro děti a luxusní lobby. Díky těmto prvotřídním zařízením a vynikající lokalitě v blízkosti pláže a obchodních center si Princess Tower získala pověst jako jedno z nejžádanějších míst k bydlení v Dubaji.

Poloha Princess Tower

Princess Tower se nachází v oblasti Dubai Marina v Dubaji, Spojené arabské emiráty. Tato lokalita je známá svou moderní architekturou, luxusními rezidenčními a obchodními objekty a malebným výhledem na Perský záliv. Nachází se přímo u pobřeží a nabízí obyvatelům přímý přístup k plážím a promenádě s bohatou nabídkou restaurací, kaváren a obchodů.

Díky své centrální poloze v Dubaji je Princess Tower v dosahu všech hlavních atrakcí a obchodních center. Nedaleko se nachází například obchodní centrum Dubai Marina Mall, ve kterém si obyvatelé mohou užít širokou škálu nakupování, stravování a zábavy. Tato lokalita je také dobře napojena na hlavní dopravní tepny města, což umožňuje snadnou dostupnost do dalších částí Dubaje a dalších emirátů Spojených arabských emirátů.

Parametry Princess Tower

Princess Tower je jedním z nejvyšších obytných mrakodrapů na světě a nachází se v Dubaji, Spojené arabské emiráty. Zde jsou některé z hlavních parametrů této impozantní budovy:

  1. Výška: Princess Tower dosahuje výšky přibližně 414 metrů (1,358 stop), čímž se řadí mezi jedny z nejvyšších obytných budov na světě.
  2. Počet pater: Budova má celkem 101 pater nad zemí, které nabízejí rozsáhlý prostor pro luxusní bydlení a další vybavení.
  3. Dokončení: Princess Tower byla dokončena v roce 2012 a od té doby se stala ikonou dubajského panoramatu.
  4. Architektonický design: Mrakodrap kombinuje moderní architektonický design s prvky luxusu. Jeho elegantní fasáda a kvalitní vybavení poskytují obyvatelům výjimečný zážitek z bydlení v nejvyšších patrech.
  5. Vybavení a služby: Princess Tower nabízí širokou škálu vysoce kvalitních zařízení a služeb pro své obyvatele, včetně bazénu, fitness centra, hřiště pro děti, sauna, parkoviště a bezpečnostních systémů.
  6. Lokalita: Nachází se v prestižní oblasti Dubai Marina, která je známá svou moderní infrastrukturou, malebným výhledem na moře a širokou nabídkou rekreačních a obchodních zařízení. Tato lokalita je oblíbená mezi obyvateli i návštěvníky Dubaje.

 

Princess Tower2-Dubai UAE-Andres Larin