St. Regis Chicago

St. Regis Chicago

St. Regis Chicago, původně známý jako Vista Tower, je významnou budovou v centru města Chicago v Illinois. S výškou přesahující 1,186 stop (362 metrů) je to jedna z nejvyšších budov ve městě a v USA. Své jméno získal podle luxusní hotelové značky St. Regis, která je známá svou prvotřídní pohostinností a vybavením.

St. Regis Chicago je umístěn v River North, jedné z nejžádanějších částí města, která je známá svými luxusními obchody, restauracemi a galeriemi. Budova nabízí nejen luxusní hotelové pokoje a apartmá, ale také rezidenční jednotky pro ty, kteří hledají exkluzivní bydlení ve srdci města. Díky své výjimečné poloze přímo u řeky Chicago mohou obyvatelé a hosté St. Regis Chicago obdivovat nádherné výhledy na městskou panorámu a Michiganské jezero.

St. Regis Chicago slibuje poskytnout svým hostům a obyvatelům prvotřídní životní styl spojený s luxusem a elegancí. Kromě komfortních ubytovacích a obytných prostor budova nabízí také vybavení a služby na nejvyšší úrovni, včetně restaurací, wellness center, bazénu, konferenčních místností a dalších rekreačních zařízení. S vizí moderního a luxusního života je St. Regis Chicago symbolem vybraného bydlení a pohostinnosti v srdci jednoho z nejživějších měst ve Spojených státech.

Parametry St. Regis Chicago

St. Regis Chicago, původně známý jako Vista Tower, je impozantní mrakodrapová budova, která se nachází v centru města Chicago v Illinois. Zde jsou některé z hlavních parametrů této budovy:

  1. Výška: St. Regis Chicago dosahuje výšky přesahující 1,186 stop (362 metrů), což z něj činí jednu z nejvyšších budov ve městě a v USA.
  2. Počet Pater: Budova má celkem 101 pater nad zemí.
  3. Funkce: St. Regis Chicago slouží jako luxusní hotelový komplex a rezidenční výšková budova. Kromě hotelových pokojů a apartmá zde najdeme také exkluzivní rezidenční jednotky.
  4. Vybavení: Budova je vybavena prvotřídními službami a vybavením pro hosty a obyvatele, včetně restaurací, wellness center, bazénu, konferenčních místností a dalších rekreačních zařízení.
  5. Poloha: St. Regis Chicago se nachází v River North, prestižní části města, přímo u řeky Chicago, což nabízí nádherné výhledy na městskou panorámu a Michiganské jezero.

Tyto parametry ukazují impozantní rozměry a význam St. Regis Chicago jako jednoho z nejvýznamnějších a nejluxusnějších hotelových a rezidenčních komplexů ve městě Chicago.

Poloha St. Regis Chicago

St. Regis Chicago, předtím známý jako Vista Tower, se nachází v centru města Chicago v Illinois, přímo u řeky Chicago. Jeho výjimečná poloha v prestižní čtvrti River North přináší hostům a obyvatelům jedinečnou kombinaci městského života a nádherného výhledu na městskou panorámu a Michiganské jezero. Okolí budovy je bohaté na luxusní obchody, restaurace, galerie a kulturní zařízení, které přitahují návštěvníky z celého světa.

Díky své centrální poloze je St. Regis Chicago snadno dostupný z různých částí města a nabízí výborné spojení s hlavními dopravními tepnami. V blízkosti se nacházejí významné turistické atrakce, jako je například Navy Pier, Magnificent Mile a Millenium Park, což umožňuje hostům a obyvatelům St. Regis Chicago objevovat a poznávat bohatou historii a kulturu tohoto dynamického města.

 

St Regis Chicago