311 South Wacker Drive

311 South Wacker Drive

311 South Wacker Drive je významným mrakodrapem nacházejícím se v centru města Chicago v Illinois. Dokončený v roce 1990, tento elegantní komplex s výškou přes 293 metrů (961 stop) je jednou z výrazných architektonických dominant ve skyline města. Jeho charakteristický design a moderní architektura ho činí ikonickým prvkem chicagského panoramatu.

Nachází se na jižní straně ulice Wacker Drive, v oblasti známé jako West Loop, která je obklopena obchodními a finančními institucemi. Tato lokalita je atraktivní pro podnikání a komerční aktivity, a 311 South Wacker Drive tvoří důležitou součást této obchodní čtvrti. Kromě kancelářských prostor budova také nabízí obchody, restaurace a další komerční plochy.

Díky své strategické poloze a výborné dopravní dostupnosti se 311 South Wacker Drive stala významným obchodním centrem v centru města Chicago. V blízkosti se nachází několik stanic metra a autobusových zastávek, což umožňuje snadný přístup k dalším částem města a okolním oblastem. S vynikajícím umístěním a moderním vybavením 311 South Wacker Drive přitahuje nájemníky z různých oborů a je ceněným sídlem pro mnoho prestižních společností.

Parametry 311 South Wacker Drive

Parametry budovy 311 South Wacker Drive v Chicagu jsou následující:

  1. Výška: Budova dosahuje výšky přes 293 metrů (961 stop), což z ní činí významný mrakodrap v centru města Chicago.
  2. Počet pater: Celkově má 311 South Wacker Drive více než 65 pater nad zemí.
  3. Datum dokončení: Dokončení budovy proběhlo v roce 1990.
  4. Funkce: Převažující funkcí budovy jsou kancelářské prostory, které zahrnují mnoho prestižních nájemníků. Dále budova obsahuje také komerční plochy, jako jsou obchody a restaurace.
  5. Architektura: Navržená architektonickým studiem Kohn Pedersen Fox Associates, budova 311 South Wacker Drive má moderní design, který se skládá z elegantního skleněného obalu a charakteristického tvaru.
  6. Poloha: Budova se nachází na jižní straně ulice Wacker Drive v oblasti West Loop, obchodní a finanční čtvrti města Chicago. Tato lokalita je oblíbená pro svou centralitu a snadný přístup k dalším částem města a obchodním institucím.

Poloha 311 South Wacker Drive

Budova 311 South Wacker Drive se nachází na jižní straně ulice Wacker Drive v centrální části města Chicago v Illinois. Tato lokalita je součástí oblasti West Loop, která je známá jako obchodní a finanční centrum města. Díky svému strategickému umístění v centru města má budova snadný přístup k hlavním obchodním institucím, kancelářským komplexům a dalším významným budovám v okolí.

Okolí budovy 311 South Wacker Drive je také bohaté na obchody, restaurace a kulturní zařízení, což činí tuto lokalitu atraktivní nejen pro obchodní aktivity, ale i pro volnočasové aktivity. Díky blízkosti stanice metra a autobusových zastávek je snadný přístup do dalších částí města a okolních oblastí, což usnadňuje pohyb zaměstnanců a návštěvníků. Tato strategická poloha spolu s moderním vybavením a vynikajícími dopravními spojeními činí 311 South Wacker Drive významným obchodním a obchodním centrem v centru města Chicago.

 

311 South Wacker Drive, Chicago, Illinois (9179394139)