Address Boulevard

Address Boulevard

Address Boulevard je luxusním hotelovým komplexem nacházejícím se v Dubaji, Spojené arabské emiráty, který se vyniká svou exkluzivní polohou a špičkovými službami. Otevřený v roce 2017, tento hotelový komplex je součástí prestižní hotelové skupiny Address Hotels + Resorts, která je známá svou kombinací elegantního designu, luxusního ubytování a prvotřídního servisu.

Address Boulevard se pyšní svou centrální polohou v centru Dubaje, přímo u mrakodrapu Burj Khalifa, který je jednou z nejvyšších budov na světě, a nedaleko Dubajské fontány, která je jedním z největších fontánních systémů na světě. Tato poloha zajišťuje hostům úžasné výhledy na panoramatickou krajinu Dubaje a snadný přístup k hlavním turistickým atrakcím, obchodním a obchodním centrum města.

Architektonicky je Address Boulevard elegantním spojením moderních prvků s arabskými vlivy. Hotel nabízí širokou škálu ubytovacích možností, včetně luxusních pokojů a apartmánů s vysokým standardem vybavení a příjemným prostředím pro hosty. Kromě ubytování zde hosté najdou také špičkové restaurace, wellness centrum, bazén a další vysoce kvalitní rekreační a relaxační zařízení. Address Boulevard je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu, pohodlí a vynikající polohy v jednom z nejvíce dynamických měst na světě.

Poloha Address Boulevard

Address Boulevard se nachází v centru Dubaje, Spojené arabské emiráty, v prestižní lokalitě Downtown Dubai. Tento hotelový komplex je ideálně situován přímo u mrakodrapu Burj Khalifa, ikonického symbolu Dubaje a nejvyšší budovy na světě. Nedaleko se rovněž nachází Dubajská fontána, známá svými večerními show a jedinečnými vodními efekty, které přitahují miliony návštěvníků ročně.

Poloha Address Boulevard je výjimečná také díky své blízkosti k Dubai Mall, jednomu z největších nákupních a zábavních center na světě, které nabízí nejen širokou škálu obchodů, ale i mnoho restaurací, kaváren a rekreačních aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií. Hotel je dobře dostupný z mezinárodního letiště Dubaj a je strategicky umístěn pro turisty, obchodní cestující a ty, kteří hledají kombinaci luxusního ubytování a výjimečného prostředí ve středu dynamického a kosmopolitního města.

Parametry Address Boulevard

Address Boulevard je luxusní hotelový komplex v Dubaji, který nabízí následující parametry:

  1. Poloha: Nachází se v prestižní lokalitě Downtown Dubai, přímo u mrakodrapu Burj Khalifa, což je nejvyšší budova na světě, a nedaleko od Dubajské fontány, jedné z největších fontán na světě.
  2. Architektura a design: Hotelový komplex je elegantní spojením moderních architektonických prvků s arabskými vlivy, které reflektují atmosféru Dubaje. Nabízí širokou škálu luxusních pokojů, apartmánů a vysoce kvalitních vybavení, které splňují nároky náročných hostů.
  3. Vybavení a služby: Address Boulevard disponuje špičkovými rekreačními a relaxačními zařízeními, včetně wellness centra, bazénu a fitness centra. Hosté zde mohou využívat také širokou škálu gastronomických zážitků v restauracích a kavárnách hotelu.
  4. Dostupnost a spojení: Hotel je dobře dostupný z mezinárodního letiště Dubaj a nabízí ideální polohu pro návštěvu hlavních turistických atrakcí, nákupních center a obchodních destinací v Dubaji.

Address Boulevard je synonymem luxusu a komfortu v Dubaji, který cílí na ty, kteří hledají výjimečný hotelový zážitek v jednom z nejvíce atraktivních destinací na světě.

View from Burj Khalifah, Dubai (4)