Eton Place Dalian

Eton Place Dalian

Eton Place Dalian je rozsáhlý komplex budov nacházející se v čínském městě Dalian. Jedná se o multifunkční centrum, které kombinuje luxusní bydlení, kancelářské prostory, obchody a rekreační zařízení, a tak představuje důležité ekonomické a obchodní jádro v této oblasti. S moderní architekturou a prvotřídním vybavením se Eton Place Dalian stal významným symbolem urbanistického rozvoje a prosperujícího obchodního prostředí v Dalianu.

Komplex Eton Place Dalian se nachází v srdci obchodní čtvrti Xigang, což je jedna z nejživějších a nejprestižnějších částí města Dalian. Přesná adresa tohoto centra je 69 Luxun Road, Xigang District, Dalian, Liaoning Province, China. Tato poloha nabízí snadný přístup k hlavním dopravním tepnám, veřejné dopravě a dalším obchodním a kulturním zařízením v městě, což přispívá k jeho atraktivitě pro obyvatele i návštěvníky.

Poloha Eton Place Dalian

Eton Place Dalian se nachází v oblasti Xigang v městě Dalian, v provincii Liaoning v Číně. Přesná adresa tohoto komplexu je 69 Luxun Road, Xigang District, Dalian, Liaoning Province, China. Tato poloha je strategická pro obchodní aktivity a moderní bydlení, protože Xigang je jednou z nejživějších čtvrtí v Dalianu, která je známá svými obchodními centr
y, luxusními hotely a exkluzivními rezidenčními oblastmi.

Eton Place Dalian je dobře napojen na městskou infrastrukturu, což zajišťuje snadný přístup jak místním obyvatelům, tak návštěvníkům. V blízkosti komplexu se nachází několik stanic metra a autobusových zastávek, což umožňuje rychlé spojení s dalšími částmi města. Díky své centrální poloze je Eton Place Dalian atraktivním cílem pro podnikatele, obchodníky a turisty, kteří hledají moderní a živoucí prostředí pro své aktivity a zážitky.

Parametry Eton Place Dalian

Eton Place Dalian je komplex budov, který představuje kombinaci luxusního bydlení, kancelářských prostor, obchodů a rekreačních zařízení v srdci města Dalian v Číně. Zde jsou některé z jeho klíčových parametrů a podrobností:

 1. Umístění:
  • Adresa: 69 Luxun Road, Xigang District, Dalian, Liaoning Province, China
  • Poloha: Nachází se v obchodní čtvrti Xigang, jedné z nejživějších a prestižních částí města Dalian
 2. Architektura a design:
  • Architekti: Mezinárodní tým architektů a designérů
  • Design: Moderní a elegantní architektura s prvky tradiční čínské estetiky
 3. Funkce a vybavení:
  • Bydlení: Luxusní byty a apartmány s prvotřídním vybavením a výhledy na město
  • Kancelářské prostory: Moderní kancelářské prostory s vysokou technologickou infrastrukturou
  • Obchody: Exkluzivní obchody a butiky nabízející široký výběr zboží a služeb
  • Rekreační zařízení: Fitness centra, bazény, wellness centra a restaurace
 4. Technické specifikace:
  • Konstrukce: Moderní a bezpečné stavební technologie
  • Dokončení stavby: Různé části komplexu byly dokončeny v různých fázích, s celkovým závěrem projektu v nedávné době
 5. Dostupnost:
  • Veřejná doprava: Snadný přístup k městské hromadné dopravě, včetně metra a autobusů
  • Soukromá doprava: Parkovací místa pro rezidenty a návštěvníky v blízkosti budovy

Eton Place Dalian představuje moderní a životaschopný komplex, který nabízí širokou škálu obchodních a rezidenčních možností v jedné z nejžádanějších oblastí v Dalianu.

Eton Place Dalian Tower, Aug2018(cropped)2