Central Park Tower

Central Park Tower

Central Park Tower je monumentální rezidenční mrakodrap, který se tyčí nad panoramatem Manhattanu v New Yorku. S výškou dosahující 472 metrů (1 550 stop) je tato budova nejvyšší rezidenční stavbou na světě. Dokončená v roce 2020, Central Park Tower nabízí luxusní bydlení v nejprestižnější části města a je známá svou impozantní architekturou a moderním designem. Budova se nachází na adrese 217 West 57th Street, v těsné blízkosti slavného Central Parku, což poskytuje obyvatelům jedinečnou kombinaci exkluzivního bydlení a okouzlujících zelených prostorů.

Central Park Tower se skládá z 131 nadzemních podlaží, které nabízejí rozsáhlé možnosti rezidenčního bydlení. Luxusní apartmány v této budově se vyznačují špičkovým vybavením, moderním designem a nádhernými výhledy na panoramatickou krajinu New Yorku. Díky své výšce a poloze nabízí Central Park Tower neopakovatelné výhledy na město, Central Park a okolní oblasti, které přispívají k jeho atraktivitě pro náročné obyvatele.

Kromě luxusních rezidenčních jednotek nabízí Central Park Tower také širokou škálu služeb a vybavení, včetně bazénů, fitness center, kin, restaurací a soukromých parkovacích míst. Tato komplexní nabídka zajišťuje, že obyvatelé mají přístup ke všemu, co potřebují pro komfortní a luxusní životní styl přímo ve srdci jednoho z nejžádanějších měst na světě.

Parametry Central Park Tower

Central Park Tower, monumentální mrakodrap v New Yorku, se vyznačuje několika pozoruhodnými parametry:

  1. Výška: Central Park Tower dosahuje výšky 472 metrů (1 550 stop), čímž se stal nejvyšší rezidenční budovou na světě.
  2. Počet podlaží: Budova má 131 nadzemních podlaží, což z ní činí jednu z nejvyšších budov na světě podle počtu podlaží.
  3. Architektura: Design budovy je moderní a impozantní, s elegantními liniemi a skleněným obalem.
  4. Funkce: Central Park Tower slouží jako luxusní rezidenční komplex s několika desítkami exkluzivních bytů, zahrnující také luxusní vybavení a služby.
  5. Poloha: Nachází se v prestižním obchodním a rezidenčním distriktu Manhattanu, v těsné blízkosti ikonického Central Parku a dalších významných mrakodrapů.
  6. Vybavení: Budova je vybavena nejmodernějšími technologiemi a luxusním vybavením, včetně bazénů, fitness center, kin, restaurací a dalších rekreačních a společenských zařízení.

Tyto parametry dělají z Central Park Tower nejen významnou architektonickou dominantu v New Yorku, ale také luxusním symbolen města a atraktivním rezidenčním cílem pro bohaté obyvatele a investory.

Poloha Central Park Tower

Central Park Tower, jeden z nejvyšších mrakodrapů na světě, se nachází v prestižním obchodním a rezidenčním distriktu Manhattanu v New Yorku. Své místo zaujímá na adrese 217 West 57th Street, nedaleko od ikonického Central Parku. Tato oblast je známá svou luxusní architekturou, obchody a rezidenčními komplexi a Central Park Tower není výjimkou. Nachází se v těsné blízkosti dalších významných mrakodrapů, jako je One57 a 432 Park Avenue.

Díky své strategické poloze a impozantní výšce, která dosahuje až 472 metrů (1 550 stop), se Central Park Tower stal nejen symbolickou součástí panoramatu Manhattanu, ale také atraktivní destinací pro bohaté obyvatele a návštěvníky, kteří touží po luxusním životním stylu v samém srdci New Yorku.

Central Park Tower April 2021